OFERTA PRODUKCJI FILMOWEJ 2019

 

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem produkcyjnym z Norwegi oraz Polski i zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasza znajomość trendów i obowiązujących standardów pozwala nam stworzyć materiały filmowe na najwyższym poziomie dopasowane do potrzeb klientów. Specjalizujemy się w filmach promocyjnych, jednak chętnie podejmujemy się innych wyzwań filmowych, jak teledyski, relacje z eventów, filmy fashion oraz  filmy szkoleniowe.

Film to nasza pasja która przerodziła się w zawód. Członkowie naszego zespołu pracowali dla Muzeum Pałacu w Wilanowie, grupy Onet, TOK FM, MAG Team Model Managment, projektu Debiutantki, oraz inne firmy w całej Polsce i zagranicą.

 

Co oferujemy?

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów promocyjnych, dostosowanych dla Państwa potrzeb.  Specjalnie dla Państwa stworzymy scenariusz, realizujemy zdjęcia i zmontujemy gotowy film. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i oświetleniem filmowym, realizowaliśmy zdjęcia powietrzne jak i podwodne i nie ma dla nas wyzwań, których nie chcielibyśmy się podjąć.

 

Przykłady?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami:

Portfolio
Showreel

 

A ile to właściwie kosztuje?

Realizacja filmu promocyjnego wcale nie musi być droga! Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Cena może się wahać w zależności od bardzo wielu czynników, które chętnie przedstawimy Państwu na spotkaniu. Zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu poprzez na formularz tutaj lub przez poniższe dane.

contact@compendium-productions.com
+48 517 532 812